Harmonogram rozgrywek 2015

 

 

nowy-harmonogram.jpg

 

 

 

Liga KOMAT 2015-regulamin

 

 

regulamin-rozgrywek-2015.jpg

 

 

 

 

 

Liga KOMAT 2014

 

WYNIKI PIERWSZEJ RUNDY

 

 

          5.jpg                 3.jpg

2.jpg11.jpg

4.jpg

 

 WYNIKI TRZECIEJ KOLEJKI

 

a.jpg b.jpgc.jpgd.jpgliga3c1.jpg

 

WYNIKI DRUGIEJ KOLEJKI

 a.jpg b.jpgc.jpgd.jpg

 

 HARMONOGRAM SPOTKAŃ

LP.

TERMIN

LIGA I

LIGA II

LIGA III(a)

LIGA III(b)

1.

12-25.05.2014

Łata – Zalewski

Baryczkowski-Kozłowski M.

Jachimczyk- Pochyluk

Kopiński-Kozłowski J.

Stochaj-Tomaszewski T.

Janyska-Michalski

Magdziarz-Stanisz

Traczyk-Marcińczak

Jacek-Kłos

Raczewski-Michalak

Borowski-Tomaszewski M.

Fąferek-Rydzy

Cybel-Geremek

Benrot-Wojt

Kawczyński-Walerowski

Jendrzejczak-Grygiel

2.

26.05.2014 –

08.06.2014

Łata-Kozłowski M.

Pochyluk-Zalewski

Baryczkowski-Kozłowski J.

Jachimczyk-Kopiński

Stochaj-Michalski

Stanisz-Tomaszewski

Janyska-Marcińczak

Magdziarz-Traczyk

Jacek-Michalak

Tomaszewski M.-Kłos

Raczewski-Rydzy

Borowski-Fąferek

Cybel-Wojt

Walerowski-Geremek

Benrot-Grygiel

Kawczyński-Jendrzejczak

3.

09.06.2014 –

22.06.2014

Łata-Pochyluk

Kozłowski J.-Kozłowski M.

Zalewski-Kopiński

Baryczkowski-Jachimczyk

Stochaj-Stanisz

Marcińczak-Michalski

Traczyk-Tomaszewski

Janyska-Magdziarz

Jacek-Tomaszewski M.

Rydzy-Michalak

Fąferek-Kłos

Raczewski-Borowski

Cybel-Walerowski

Grygiel-Wojt

Jendrzejczak-Geremek

Benrot-Kawczyński

4.

23.06.2014 –

06.07.2014

Łata-Kozłowski J.

Kopiński-Pochyluk

Jachimczyk-Kozłowski M.

Baryczkowski-Zalewski

Stochaj-Marcińczak

Traczyk-Stanisz

Magdziarz-Michalski

Janyska-Tomaszewski

Jacek-Rydzy

Fąferek-Tomaszewski M.

Borowski-Michalak

Raczewski-Kłos

Cybel-Grygiel

Jendrzejczak-Walerowski

Kawczyński-Wojt

Benrot-Geremek

5.

07-20.07.2014

Łata-Kopiński

Jachimczyk-Kozłowski J.

Baryczkowski-Pochyluk

Kozłowski M.-Zalewski

Stochaj-Traczyk

Magdziarz-Marcińczak

Janyska-Stanisz

Michalski-Tomaszewski

Jacek-Fąferek

Borowski-Rydzy

Raczewski-Tomaszewski M.

Michalak-Kłos

Cybel-Jendrzejczak

Kawczyński-Grygiel

Benrot-Walerowski

Wojt-Geremek

6.

21.07.2014 –

03.08.2014

Łata-Jachimczyk

Baryczkowski-Kopiński

Kozłowski J.-Zalewski

Pochyluk-Kozłowski M

Stochaj-Magdziarz

Janyska-Traczyk

Marcińczak-Tomaszewski

Stanisz-Michalski

Jacek-Borowski

Raczewski-Fąferek

Rydzy-Kłos

Tomaszewski-Michalak

Cybel-Kawczyński

Benrot-Jendrzejczak

Grygiel-Geremek

7.

04-17.08.2014

Łata-Baryczkowski

Jachimczyk-Zalewski

Kopiński-Kozłowski M.

Kozłowski J.-Pochyluk

Stochaj-Janyska

Magdziarz-Tomaszewski

Traczyk-Michalski

Marcińczak-Stanisz

Jacek-Raczewski

Borowski-Kłos

Fąferek-Michalak

Rydzy-Tomaszewski M.

Cybel-Benrot

Kawczyński-Geremek

Jendrzejczak-Wojt

Grygiel-Walerowski

8.

18-27.08.2014

1-4/2-3

5/8/6-7

1-4/2-3

5/8/6-7

1-4/2-3

5/8/6-7

1-4/2-3

5/8/6-7

9.

28.08.2014 –

07.09.2014

1-3/2-4

5-7/6-8

1-3/2-4

5-7/6-8

1-3/2-4

5-7/6-8

1-3/2-4

5-7/6-8

10.

08-17.08.2014

1-2/3-4

5-6/7-8

1-2/3-4

5-6/7-8

1-2/3-4

5-6/7-8

1-2/3-4

5-6/7-8

11.

18-26.08.2014

L1(6)-L2(3)

L3(a)-L3(b)

L2(6)-L3(3)

L3(a)-L3(b)

L2(6)-L3(3)

L3(a)-L3(b)

L2(6)-L3(3)

 

 

L.P

TERMIN

LIGA III (c)

 

 

 

 

1

 

12-25.05

Sinoradzki-Goleśniewski

Wachoński-Skupniewicz

Drozdowicz-Polanowski

 

2

 

26-08.06

Goleśniewski-Polanowski

Drozdowicz-Skupniewicz

Sinoradzki-Wachoński

 

3

 

09-22.06

Wachoński-Goleśniewski

Sinoradzki-Drozdowicz

Polanowski-Skupniewicz

 

4

 

23-06.07

Drozdowicz-Goleśniewski

Wachoński-Polanowski

Sinoradzki-Skupniewicz

 

5

 

07-20.07

Skupniewicz-Goleśniewski

Sinoradzki-Polanowski

Wachoński-Drozdowicz

 

6

 

21-03.08

Sinoradzki-Goleśniewski

Wachoński-Skupniewicz

Drozdowicz-Polanowski

 

7

 

04-17.08

Goleśniewski-Polanowski

Drozdowicz-Skupniewicz

Sinoradzki-Wachoński

 

8

 

18-27.08

Wachoński-Goleśniewski

Sinoradzki-Drozdowicz

Polanowski-Skupniewicz

 

9

 

28-07.09

Drozdowicz-Goleśniewski

Wachoński-Polanowski

Sinoradzki-Skupniewicz

 

10

 

08-17.09

Skupniewicz-Goleśniewski

Sinoradzki-Polanowski

Wachoński-Drozdowicz

11

18-26.09

Awansuje 1

 

 /Regulamin rozgrywek/